Sportowe Potyczki Beanów

s2122 września w naszej szkole miało miejsce tradycyjne sportowe wydarzenie, Potyczki Beanów. Pierwszaki zebrały się na boisku szkolnym i brały udział w wielu konkurencjach. Między innymi były to: biegi, siatkówka, strzały piłką do bramki czy lekkoatletyka. Beani reprezentowali swoje klasy i walczyli o jak największą ilość punktów w tabeli wyników. Dodatkowo punktowany był doping, a w tej kategorii uczniowie wykazali się szczególnym zaangażowaniem. Wśród okrzyków, cheerleaderek, konfetti i plakatów ciężko było wybrać zwycięzcę. Dodatkowych emocji dodała pogoda. Choć prognozy nie były za ciekawe, na czas „Igrzysk” przygrzewało nam słońce. Na koniec, gdy beani byli już zlani potem, zostali jeszcze zalani ulewnym deszczem, ale to nie przeszkodziło w dokończeniu Potyczek na naszej sali gimnastycznej. Po zakończeniu najbardziej emocjonującej konkurencji, siatkówki, z tabeli wyników wyłoniono zwycięską klasę I B, mat-fiz. Imprezę koordynował nauczyciel wychowania fizycznego Bogdan Kalińczak wspierany przez Samorząd Uczniowski.