,,Upoluj swoją książkę” i Akcja Czytaj PL 2020 w I LO w Kwidzynie

Po raz kolejny, w ramach projektu Czytaj Pl, wzięliśmy udział w akcji ,,Upoluj swoją książkę”, której pomysłodawcą jest Instytut Książki. Akcja trwała przez miesiąc listopad i miała charakter bezpłatnej wypożyczalni 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków.

 Aby wziąć w niej udział, należało pobrać aplikację mobilną Woblink  i przy jej pomocy zeskanować kod QR umieszczony na jednej z oficjalnych grafik akcji. Kod QR jest kluczem do wirtualnej biblioteki.

Rozpowszechnianie akcji należało do ambasadorów, którymi są uczniowie z całej Polski. W ich gronie znaleźli się również nasi uczniowie:

Zuzanna Seklecka

Maja Ostrowska

Julia Mielnicka

Wiktoria Cyglicka

Karolina Marchewka

którzy z hasłem ,,CzytamPL” na  otrzymanej  koszulce promowali czytelnictwo.

Czytajmy i zarażajmy czytaniem!:)