Ambasadorzy akcji Czytaj PL!

Uczniów naszej szkoły spotkało wyróżnienie. Weronika Brzózy, Szymon Jurczyk, Weronika Pawelec, Marcin Nieścigorski znaleźli się w gronie Ambasadorów akcji Czytaj PL. To część największej akcji, do której włączyła się nasza szkoła,  promującej czytelnictwo w Polsce pod hasłem ,,Upoluj swoją książkę”. Honorowy Patronat nad nim objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej. W ramach projektu otrzymaliśmy plakaty z okładkami 12 książkowych bestsellerów z kodem QR. Po jego zeskanowaniu, przy pomocy smartfona , uczniowie otrzymują darmowy dostęp do książek w formie e-booka i audiobooka. Dodatkowo wymienieni Ambasadorzy akcji otrzymali koszulki Czytaj PL z dostępem do 12 bestsellerów, by promować czytanie wśród swoich znajomych. Akcja trwa przez miesiąc listopad. Zachęcamy do lektury!!!