Pozostaną wspomnienia…

9 listopada 2017r. w I LO w Kwidzynie powiększyło się grono beanów. Na szkolnych korytarzach można było dostrzec nie tylko tegoroczne bociany, ale także pszczółki z roku 2015. To właśnie w taki sposób maturzyści, w swoich  sprzed dwóch lat  strojach,  z tegorocznymi bocianami chcieli zakończyć okres beaństwa. Były wspólne zdjęcia, autografy na strojach … by móc po latach wspominać, kojarzyć, przywoływać w pamięci ten wyjątkowy czas.

Tradycyjnie wybieraliśmy spośród klas pierwszych najsympatyczniejszą klasę beanów. Wszystkie klasy pierwsze z dużym zaangażowaniem wykonywały wszystkie zadania. Jednak wśród klas pierwszych wyróżniła się szczególnie jedna z klas. To pierwszoklasiści którzy z nieustającym entuzjazmem przez cały okres beaństwa włączali się w zabawy przygotowywane przez maturzystów. Mimo wielu niebezpieczeństw zdecydowali się na przepłynięcie dorzeczem Amazonki, a na okres beaństwa składali przyrzeczenia podczas pamiętnych ślubów beanów.

Dziękujemy tej klasie za wspólną zabawę oraz zaangażowanie w zwyczaj beaństwa. To dzięki nim szczególnie, mogliśmy wspólnie kultywować tradycje naszej szkoły z dawką dużej energii i uśmiechu.

Najsympatyczniejszą klasy beanów w roku 2017 r. została klasa I A. Gratulujemy!!!