Sportowe Potyczki Beanów

W czasie beaństwa nigdy nie brakuje miejsca na rywalizacje sportowe. 28 września 2017 roku odbyły się Sportowe Potyczki Beanów.

Pierwszoklasiści przez 2 godziny lekcyjne brali udział w zawodach, walczyli o tytuł najlepiej bawiącej się klasy. Ogromnym sukcesem był fakt, że wszyscy uczniowie zaangażowali się w sportowe rywalizacje, a były to: rzut kulą, sztafeta, bieg na 60 m, turniej gry w piłkarzyki, skok w dal, siatkówka, rzuty karne do piłki ręcznej oraz piłki nożnej. Rywalizującym uczniom dopingowali rówieśnicy, którzy specjalnie na tę okazję przygotowali transparenty, pompony i ozdoby.

Najlepszą klasą i tym samym zwycięzcą całego przedsięwzięcia okazała się klasa I A o profilu biologiczno-chemicznym.  Uczniowie tej klasy doskonale poradzili sobie w każdej z konkurencji, co dało im upragnione, zasłużone pierwsze miejsce.

Cała ta akcja, przygotowana przez nauczyciela wychowania fizycznego prof. Bogdana Kalińczaka wspieranego przez Samorząd Uczniowski, sprawiła bardzo dużo radości uczniom z naszej szkoły i pozwoliła zintegrować się maturzystom z beanami.