Turniej Mikołajkowy w piłkę siatkową o Puchar Dyrektora I LO

13 grudnia 2017 r. odbył się Turniej Mikołajkowy w piłkę siatkową o Puchar Dyrektora I LO. W turnieju wzięły udział cztery drużyny, którym sędziował przybyły na ten mecz Mikołaj. Walka pomiędzy drużynami była wyjątkowo zacięta i emocjonująca. W efekcie turniejowych zmagań zwyciężyła drużyna ,,TEAM SOWA”. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna ,,JUK TEAM”, na trzecim ,,Władcy Pierścieni” a za nimi ,,Pierwszaki”. Ale to nie koniec emocji, bo na zakończenie turnieju odbył się mecz pomiędzy uczniami a nauczycielami. Drużynę nauczycieli reprezentowali: dyrektor I LO Sebastian Więckowski oraz  nauczyciele wychowania fizycznego Bogdan Kalińczak i Henryk Dąbrowski. Z tej rywalizacji zwycięsko wyszła drużyna nauczycieli. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za dobrą, jak zwykle w duchu fair play, zabawę.

Oto składy poszczególnych drużyn:

TEAM SOWA

 1. Jakub Pawiński
 2. Bartek Karaś
 3. Sławek Szymański
 4. Mateusz Grzywacz
 5. Jakub Podgórski

JUK TEAM

 1. Oskar Borkowski
 2. Kamil Krupa
 3. Emilia Skonieczek
 4. Michał Mordzon

Władcy Pierścieni

 1. Daniel Gołębiewski
 2. Małgorzata Adamczyk
 3. Klaudia Knabe
 4. Karol Skonieczek
 5. Rafał Budziak

Pierwszaki

 1. Dominika Łęgowska
 2. Karolina Solińska
 3. Anna Huzarska
 4. Weronika Kopka
 5. Ola Zalewska

Relację z tego turnieju przygotował uczeń klasy III A-  Alan Wiśniewski. Koniecznie trzeba obejrzeć zakończenie…