Ambasadorzy akcji Czytaj PL i polowanie na książki!

01

            Uczniowie naszej szkoły znaleźli się w gronie Ambasadorów Akcji Czytaj Pl.

Miano Ambasadora zdobyli: Zuzanna Seklecka, Maja Ostrowska, Martyna Soliwoda i Jakub Pirożek.

Otrzymali koszulki  z kodem dającym dostęp do 12 bestsellerów, dzięki czemu stali się ,,mobilną wypożyczalnią” dla swoich znajomych. Koszulkę tegorocznej akcji zaprojektował znany artysta Jan Kallwejt.

             Wyróżnienie tytułem Ambasadora to część projektu pod nazwą ,,Upoluj swoją książkę” inicjowanego przez Czytaj PL.

Kampania ma charakter ogólnopolski i trwa od 2 do 30 listopada. Została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. W ramach projektu otrzymaliśmy również plakaty z okładkami 12 bestsellerów i kodem QR. Po darmowym pobraniu aplikacji woblink i zeskanowaniu kodu z plakatu lub koszulki Ambasadora akcji uczniowie otrzymują darmowy dostęp do książek w formie e-booka i audiobooka.

Czytajmy i zarażajmy czytaniem! #ambasador #czytajpl