Flamenco w Starym Ogólniaku

img_0610W dniu 3 października 2016r w I LO w Kwidzynie odbyły się warsztaty tańca flamenco zorganizowane przez Kółko Języka Hiszpańskiego pod kierunkiem mgr Gabrieli Olea Martin. Zajęcie poprowadziła Hiszpanka Sara Vega Tamargo, która jest profesjonalną instruktorką tańców latynoamerykańskich oraz tancerką flamenco. Zaczęła tańczyć w wieku trzech lat, zdobyła wiele nagród jako tancerka flamenco. Później ukończyła Akademię Tańca w Hiszpanii i rozpoczęła pracę w zawodzie instruktorki tańca. Przyjechała do Kwidzyna w ramach Wolontariatu Europejskiego i zostanie tu do maja 2017r. We wrześniu ogłosiliśmy nabór do grupy tanecznej, na zajęcia tańca flamenco, które będą trwały przez cały rok szkolny. Zajęcia są darmowe dla uczniów I LO w Kwidzynie. Zapisy prowadzi Gabriela Olea Martin. Filmy i zdjęcia z zajęć pokazowych można obejrzeć na facebooku Kółka Języka Hiszpańskiego – Hiszpanski Pierwsze LO lub tutaj: