Wyniki konkursu na najlepszą prezentację w języku hiszpańskim

Znamy już wyniki konkursu na najlepszą prezentację w języku hiszpańskim w programie Animoto, który został przeprowadzony w ramach projektu eTwinning „Kółka Języka Hiszpańskiego na Świecie” prowadzonego przez Gabrielę Olea Martin. Pierwsze miejsce zdobyła prezentacja nr 7 przygotowana przez uczniów klasy III B: Weronikę Lewkowicz, Aleksandrę Jatkowską, Natalię Kisielewską i Agatę Gadomską.Uczniowie zdobyli 176 głosów w głosowaniu internetowym w programie tricider.  Drugie miejsce to prezentacja nr 1, przygotowana przez uczniów klasy III B: Aleksandrę Totoń, Karola Nowickiego, Jędrzeja Myrchę i Grzegorza Orlickiego. Zdobyli oni 150 głosów. Na trzecim miejscu znalazła się prezentacja nr 3, przygotowana przez uczniów klasy III A: Weronikę Fabiańską, Dominikę Kozłowską, Marzenę Manelską i Eryka Malinowskiego. Uczniowie zdobyli 51 głosów. W głosowaniu internetowym oddano w sumie 716 głosów. Gratulujemy !!!