Wybory do SU!!!

20170112_104830W czwartek, 12 stycznia 2017 r., odbyło się przedostatnie już spotkanie ustępującego składu Samorządu Uczniowskiego, poświęcone organizacji wyborów uzupełniających do SU. Członkowie zapoznali się z ordynacją wyborczą, regulaminem kampanii wyborczej oraz listą kandydatów. Wybory, poprzedzone debatą przedwyborczą, odbędą się 8 lutego.  Oto lista kandydatów:

I A

Jakub Jaranowski

Paulina  Śmietańska

I B

Aleksandra Czarnuch

Maja Widlarz

I C

Oskar Borkowski

Bartek Murawski

I D

Agnieszka Kwiecińska

Wiktoria Krzemień

II A

Laura Adamczyk

Michał Bury

II B

Mateusz Krasiński

Kinga Zaręba

II C

Kamil Krupa

II D

Marcin Nieścigorski

Dorota Lesińska

Każdy uczeń może oddać tylko 2 głosy, więc dokładnie przemyślcie swoje kandydatury. A kandydatów prosimy o przygotowanie plakatów, spotów, haseł wyborczych i przygotowanie się do debaty 7 lutego 2017 r.

                                                                                                                                                                                                               SU