Rozgrywki o Puchar Dyrektora I LO w Futsalu Chłopców

W dniach  20- 21 lutego 2017 r. w ZSO nr 1 odbyły się rozgrywki o Puchar Dyrektora I LO w Futsalu Chłopców drużyn trzyosobowych. Do zawodów przystąpiło 7 drużyn, które rozgrywały mecze dwóch grupach. W finale,   o III miejsce, zagrała kl. III B z drużyną I C, A, D, natomiast o zwycięstwo walczyły drużyny klas III C i I B.

Wyniki rozgrywek przedstawiają się następująco:

I m. I B w składzie: Łukaszewski Miłosz, Karaś Bartosz, Pawiński Jakub.

II m. III C w składzie: Kamiński Marcin, Spaczyński Rafał, Mioduszewski Jan.

III m. I C, I A, I D w składzie: Borkowski Oskar, Gorczycki Paweł, Klugiewicz Miłosz, Grzywacz Mateusz, Ronowicz Daniel, Gołębiewski Daniel.

IV m. III B w składzie: Kęsicki Mateusz, Goc Kacper, Myrcha Jędrzej, Nowacki Dawid.

Puchar oraz dyplomy poszczególnym drużynom wręczył dyrektor szkoły Sebastian Więckowski. Wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, sportową walkę i żywiołowy doping serdecznie dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy!

nauczyciel wychowania fizycznego- Bogdan Kalińczak.