VI Powiatowy Festiwal Poezji i Piosenki Hiszpańskiej – zapisy elektroniczne

W bieżącym roku szkolnym organizujemy VI Powiatowy Festiwal Poezji i Piosenki Hiszpańskiej. To jedyny tego rodzaju festiwal w województwie pomorskim. Cały festiwal prowadzony jest w języku hiszpańskim i ma formę konkursu. W tym roku po raz drugi będzie to konkurs powiatowy. W konkursie są dwie kategorie: wiersz w języku hiszpańskim i piosenka w języku hiszpańskim. W jury konkursowym co roku zasiadają zaproszeni goście z Hiszpanii, którzy przyznają I, II i III miejsce w każdej kategorii. Zwycięzcy otrzymają dyplomy, książki do nauki języka hiszpańskiego lub programy multimedialne. Organizatorem festiwalu jest Kółko Języka Hiszpańskiego pod kierunkiem Gabrieli Olea Martin, nauczycielki języka hiszpańskiego i angielskiego w I LO. Serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i wysłania go do dnia 20 grudnia 2017r.

VI Festiwal Poezji i Piosenki Hiszpańskiej – formularz zgłoszeniowy