Komórkomania

„KOMÓRKOMANIA – to nie moda na lepszy model telefonu, to moda na uratowanie komuś życia za pomocą komórek. Nie tych, które nosi się w kieszeni – tych, które nosi się w swoim ciele.” 12 grudnia 2017 roku w godzinach 13.00 – 18.00 w świetlicy I Liceum Ogólnokształcącego w Kwidzynie odbędzie się rejestracja potencjalnych DAWCÓW szpiku w ramach projektu „KOMÓRKOMANIA”. Inicjatorem akcji w szkołach na terenie całego kraju jest Fundacja DKMS. Projekt ma na celu nie tylko znalezienie jak największej ilości świadomych DAWCÓW, ale również poprzez kampanię edukacyjną, prowadzoną wśród młodzieży, obalenie wielu mitów na temat leczenia nowotworów krwi. Jeśli jesteś wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka – w tym przypadku osób dotkniętych nowotworem krwi – bądź tego dnia razem z nami i podaruj komuś szansę na nowe życie.