Wspomnienia z 25. Finału w I LO w Kwidzynie a co przed nami już 15 grudnia 2017 r.?

 Podczas imprezy szkolnej odbędą się koncerty w wykonaniu szkolnych zespołów oraz zespołu Error_404, który wystąpi gościnnie. Czeka pełna emocji licytacja fantów, a także loteria fantowa. Wśród fantów m.in. losy zwalniające uczniów z odpytywania. Można będzie skosztować wypieków przygotowanych przez uczniów oraz delektować się pyszną kawą i herbatą. Dziewczyny, które będą chciały poczuć się niczym greckie boginie, będą mogły zajrzeć do salonu wizażu oraz zmienić fryzurę – czyli „malowanki i czesanki”. Na odważnych będzie czekało studio tatuażu z henny. Pokazy gimnastyczne, tańce, nauka origami, zdjęcia w fotobudce – to kolejne atrakcyjne punkty WOŚP-owego programu.

O godz. 12.00 tradycyjnie imprezę zakończy donośne ,,Siema ze Starego!!!”