Wizyta uczniów klasy VII C Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie

Już 22 marca 2018 r., dzień po Dniu Otwartym Szkoły, odwiedzili nas uczniowie klasy VII C Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie. To klasa o profilu biologiczno-chemicznym, która uczestniczyła w warsztatach przygotowanych przez nauczycieli i uczniów. Na zajęciach z biologii młodzież mogła przyjrzeć się m.in. budowie anatomicznej serca a w czasie warsztatów chemicznych poznać ciekawostki z różnych dziedzin chemii i ekologii. Uzupełnieniem tego tematycznego bloku były pokazy z fizyki i robotyki. Licealiści, w Muzeum Szkoły, zapoznali siódmoklasistów z historią i tradycjami I LO w Kwidzynie, w bibliotece szkolnej przeprowadzili, w oparciu o zdobytą wiedzę, quiz a na zakończenie wręczyli zakładki do książek oraz  pamiątkowy dyplom. To była wspaniała zabawa i przyjemna intelektualna rozrywka!