XIX Licealiada w sztafetowych biegach przełajowych

O poranku 4 października na stadionie miejskim w Kwidzynie zebrali się najlepsi z najlepszych, aby zmierzyć się w finale XIX Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych. Nasze dziewczyny spisały się na medal, a konkretnie na srebrny medal zajmując II miejsce w powiecie. Na dystansie 10×800 metrów liczył się każdy krok, każda minuta. Pomimo mokrej i śliskiej trawy, oraz poświęconego wysiłku obyło się bez kontuzji, a dziewczyny tuż po biegu pytane przez Panią Profesor Fukowską odpowiadały, że „żyją”. Gratulacje dla zwycięzców oraz pozostałych uczestników, a w szczególności dla naszych dziewczyn za skuteczną obronę tytułu wicemistrzyń powiatu z zeszłego roku. Gratulacje i czekamy na kolejne sukcesy. Wzięły udział, w kolejności biegu :
1. Rutkowska Amelia
2. Nowak Anna
3. Urbaniak Aleksandra
4. Seklecka Zuzanna
5. Ostrowska Maja
6. Wentowska Nikola
7. Makowska Weronika
8. Jurżalinas Anna
9. Mucha Sandra
10. Szempek Wiktoria
I koło ratunkowe, rezerwowa Cieśla Zuzanna.