Powrót do dzieciństwa w „Starym”

Co roku dzień pluszowego misia obchodzimy 25 listopada. Uczniowie naszej szkoły świętowali ten dzień w poniedziałek (26.11.2018 r.) przynosząc ze sobą swojego ulubionego pluszaka, ale to nie była jedyna atrakcja tego dnia… Na długiej przerwie mieliśmy okazję posłuchać dobrze wszystkim znanych piosenek, które towarzyszyły nam w dzieciństwie oraz sprawdzić swoją wiedzę w quiz’ie, który przygotowały uczennice klasy II D odnośnie znajomości i wiedzy na temat ulubionych bajek. Zabawa polegała na tym, że 1 osoba z 10, która odpowiedziała poprawnie na największą ilość pytań wygrała bon na dodatkowe „np”. Walka była zacięta do ostatniej minuty, a zwycięzcą została uczennica klasy I – Martyna Malinowska. Gratulujemy wygranej oraz dziękujemy za udział w zabawie! Śmiało możemy podsumować, że powrót do czasów dzieciństwa był udany i na pewno zostanie w naszej pamięci na długo