„Erasmus+ – głosowanie na logo projektu

Rozpoczynamy etap międzynarodowy konkursu na najlepsze logo, które zostanie logiem projektu Erasmus+ „Sports and Diversity”. W głosowaniu mogą brać udział wszyscy uczniowie ZSO nr 1 w Kwidzynie, jak również uczniowie ze szkół partnerskich z Bułgarii, Francji, Grecji, Malty i Włoch. Głosujemy do dnia 1 kwietnia 2019r. Poniższa prezentacja video oraz zdjęcia przedstawiają propozycje logo, po dwie prace z każdego kraju wybrane w etapach szkolnych konkursu. Aby zagłosować, należy wejść w poniższy link ankiety do głosowania, podać nazwę kraju oraz nazwę szkoły. Następnie należy wybrać 3 najlepsze logo. Wybieramy tylko 3 najlepsze propozycje. Link do głosowania:

Wszystkie informacje na temat konkursu znajdują się na stronie projektu:

 

Strona projektu ‘Sports and Diversity’

Koordynatorem projektu jest Gabriela Olea Martin, nauczycielka języka angielskiego i hiszpańskiego w ZSO nr 1 w Kwidzynie.”