Uczennice I LO w Kwidzynie na ,,Spotkaniu z książką” w przedszkolu

Po raz kolejny młodzież I LO przygotowała zajęcia dzieciom z przedszkola ekologicznego w Kwidzynie. Uczennice klas o profilu pedagogiczno-psychologiczny przybliżały przedszkolakom historie książkowych bohaterów, opowiadały o ich gwiezdnych nieziemskich podróżach. Maluchy, podobnie jak bohaterowie książek, szukały gwiazd i nazywały planety. Okazało się, że Układ Słoneczny i znajomość planet nie są im obce. W grupie pięciolatków uczennica klasy drugiej poprowadziła zajęcia na temat bezpieczeństwa. Pojawiły się telefony alarmowe, bezpieczeństwo na drodze czy podczas zabaw nad wodą…Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w zajęciach i, sądząc po zaangażowaniu, świetnie się bawiły.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji przygotowanej przez Maję Ostrowską i Zuzannę Seklecką.