Wielka Wymiana Książek w bibliotece szkolnej I LO w Kwidzynie

Wielka Wymiana Książek w bibliotece szkolnej I LO w Kwidzynie od 26 lutego 2020 r. – 31 marca 2020 r.

To znakomita okazja, by dać książkom drugie życie, wymienić przeczytane pozycje z prywatnych biblioteczek na tytuły przyniesione przez innych czytelników.

Może pochopny zakup, nietrafiony prezent, utwór który po prostu się znudził spowodują, że na naszej wymianie będzie można znaleźć dla książki nowego właściciela a  i samemu  wyjść z nowym tytułem pod pachą.

Zasady wymiany:

  • W wymianie może wziąć udział każdy, kto przyniesie książki i pobierze bilet przy wejściu do biblioteki.
  • Każdy uczestnik może zabrać ze sobą tyle książek, ile sam przyniósł na wymianę.

Uczestnicy oddają swoje książki, które trafiają do ogólnej puli pozycji do wymiany. Później, spośród wszystkich książek jakie znajdują się w czytelni, wybiera się te upatrzone dla siebie  i zabiera do domu. Wymianie towarzyszy wystawa prac uczniowskich ze Szkolnego Konkursu na Plakat Promujący Czytelnictwo.  Zapraszamy w godzinach otwarcia biblioteki: pon. 8.00-14.00; wt. 10.00-16.00; śr. 8.00-14.00; czw. 8.00-14.00; pt. 8.00-14.00.