„Mistrz i Małgorzata”.

W weekend 23-25 października młodzież działająca pod Kwidzyńskim Centrum Kultury trzykrotnie wystawiła adaptację jednego z najważniejszych dzieł XX wieku- „Mistrza i Małgorzatę”. W obsadzie spektaklu znalazło się wielu naszych uczniów i absolwentów, a młodymi kierował reżyser (również absolwent naszej szkoły) Sergiusz Mizera. Profesjonalni amatorzy z grupy „Sotie” stanęli na wysokości zadania i podołali tak trudnej lekturze, jaką jest powieść Bułhakova. Prawie czterogodzinny projekt, nad którym pracowano od ponad roku, miał swoje zwięczenie w trudnych czasach, a sam spektakl odbył się w reżimie sanitarnym. W sztuce znalazła się muzyka na żywo oraz elementy tańca. Jak stwierdziła publiczność- efekty były warte czekania. Gratulujemy całej grupie i czekamy na dalsze projekty.