Wizyta uczniów kl. III C ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie

Jak Oni czytają:))

 

            20 września 2022 r. gościliśmy niezwykłą grupę uczniów kl. III C ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie.

Dlaczego niezwykłą?

            Z ogromnym zainteresowaniem oglądali wystawy w Muzeum Szkoły, model DNA  w gabinecie biologicznym, a po wejściu do biblioteki zaczęli wymieniać książkowych bohaterów z plakatów wykonanych przez naszych uczniów: ,,Harry Potter”, ,,Opowieści    z Narnii”, ,,Hobbit”, ,,Ania z Zielonego Wzgórza”. Inne postaci też nie były im obce.

             Okazało się, że nie tylko czytają, ale też pięknie opowiadają. W nagrodę otrzymali zakładki do książek wykonane przez naszych uczniów.

            Skoro tak czytają:))