Ogólnopolski konkurs „Zrównoważone środowisko”

Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczennice naszej szkoły Natalia Piotrowska oraz Lena Szmelter zdobyły wyróżnienie nagrodzone Indeksem Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej w Ogólnopolskim Konkursie „Zrównoważone środowisko” edycja 2022/2023 „Zagospodarowanie wód odpadowych”. Celem konkursu było opracowanie koncepcji zmiany zagospodarowania wybranego terenu miejskiego w swojej okolicy sprzyjającej rozwojowi technologii przyjaznych środowisku, uwzględniających pilne potrzeby związane ze zmianami klimatu, zanieczyszczeniem środowiska, źródłami energii i gospodarką obiegu zamkniętego.W dniu 19.06.2023 r.  uczennice uczestniczyły w uroczystej Gali Nagród podczas której z rąk Dziekana Wydziału odebrały pamiątkowe dyplomy i gratulacje. Uczennicom życzymy dalszych sukcesów na polu naukowym.