Jesienne Pola Nadziei

Dnia 30 września 2023 roku odbyły się na kwidzyńskim deptaku Jesienne Pola Nadziei zorganizowane przez Kwidzyńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych – Hospicjum im. Św. Wojciecha. Podczas charytatywnej akcji można było zakupić przepyszne ciasta, wędliny, przetwory, rękodzieło i tradycyjną pajdę ze smalcem 🙂.
Z tego miejsca chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Rodzicom i Uczniom za przynoszenie smakołyków do naszego stoiska. Serdeczne podziękowania dla Rodziców którzy tego dnia, nie szczędzili swojego wolnego czasu i pomagali na stoisku: p. Anna Urbanowicz, p. Krystyna Szyszko,  moim uczniom, którzy wykazali się ogromną empatią i dojrzałością podczas pracy na stoisku oraz wszystkim darczyńcom niezwiązanym z naszą szkołą – p. Anna Piskorz i Bożena Kosewska – za poświęcony czas i współorganizację, Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Kwidzynie –  za wypożyczenie stołów, krzeseł i namiotu, piekarnia „U Pawła” – za przepyszny chleb, Marek Lipiec i Mariusz Żak – za transport, Grzegorz Bochna  – za owoce, Asi Animacje – za malowanie buziek naszym najmłodszym i wszystkim innym osobom, którzy przyczynili się do tego, aby ten dzień był wyjątkowy, a nasze stoisko bogate i piękne. Za każdy najmniejszy DAR SERCA serdecznie dziękujemy 💖