DREAM BIG!

Walerka Oprawa, zeszłoroczna absolwentka, obecnie studentka Uniwersytetu Minerva w San Francisco, odwiedziła naszą szkołę, by opowiedzieć uczniom klas językowych o studiach i życiu w USA. To już druga osoba, po Mai Ostrowskiej, która dostała się, jako jedna z nielicznych Polek na tę prestiżową uczelnię. Niezależnie więc, czy jesteś umysłem ścisłym czy humanistycznym warto podążać za marzeniami o studiowaniu i podróżowaniu po świecie, bo na tym polegają studia na Uniwersytecie Minerva -każdy semestr w innym kraju: USA, Brazylia, Indie, Tajlandia, Niemcy czy Anglia. Nasi uczniowie angażują się w projekty, udzielają się charytatywnie, występują w teatrze (także po angielsku!), świetnie znają języki obce, znajdują czas na sport i przede wszystkim mają otwarte umysły. To najlepsza wizytówka I LO w Kwidzynie!