Wycieczka 1 E i 1 C

19 stycznia 2024 roku klasy 1E oraz 1C wraz z opiekunami pojechały na wycieczkę do Trójmiasta. Najpierw udaliśmy się do Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, gdzie z pomocą cyfrowego przewodnika zapoznaliśmy się z historią tego niezwykle ważnego okresu w dziejach ludzkości. Stamtąd pełni refleksji udaliśmy się na jedzenie do centrum handlowego Riviera. Po posiłku, w końcu skierowaliśmy się w stronę miejsca docelowego – Teatru Muzycznego w Gdyni. Po drodze wskoczyliśmy w odświętne ciuchy i już byliśmy gotowi aby delektować się „Koncertem Sylwestrowym na bis”. Spektakl zachwycał wykonaniami słynnych polskich i brytyjskich utworów, orkiestrą oraz choreografiami zaprezentowanymi przez niezwykle utalentowanych tancerzy. Po koncercie, zadowoleni i zmęczeni dniem pełnym wrażeń wróciliśmy do Kwidzyna.