Wyróżnienie I LO w „Aktywni razem z SKS”

Szkolny Klub Sportowy I LO został wyróżniony w Konkursie „Aktywni razem z SKS.” Konkurs był przeznaczony dla grup uczestników biorących udział w Programie Szkolny Klub Sportowy, liczących od 15-25 osób, której udział w Programie SKS został zgłoszony i potwierdzony przez operatora wojewódzkiego Programu SKS. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było przesłanie filmu, wykonanego przez pełnoletniego autora, na którym ukazane będą różnorodne formy aktywności ruchowej oraz formę integracji ze środowiskiem społecznym (festyn, turniej, zawody sportowe). Autorem konkursowego filmu jest uczeń klasy III A – Alan Wiśniewski. Nagrodami za wygraną w Konkursie są bony na sprzęt sportowy dla każdej wyróżnionej przez Komisję grupy. Wręczenie nagród odbędzie się na Konferencji Szkoleniowej i Podsumowaniu Programu SKS 2017 w dniu 7.12.2017r w Sali Okrągłej Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku.
Oto wyróżniony film I LO: