Podsumowanie rozgrywek o Puchar Dyrektora

Dnia 13 marca 2018 r. w I LO w Kwidzynie odbył się  Turniej o Puchar Dyrektora w Piłkarzyki. W Finale znalazły się trzy drużyny 2-osobowe: dwie drużyny chłopców w składzie Bartosz Karaś i Jakub Pawiński oraz Mateusz Mazerant i Patryk Drzewiński oraz jedna drużyna dziewcząt: Aleksandra Wirecka i Marta Gulczyńska. Finał rozegrano systemem każdy z każdym. I miejsce zajęli Mateusz Mazerant i Patryk Drzewiński, drugie przypadło w udziale Aleksandrze Wireckiej i Marcie Gulczyńskiej a na trzecim miejscu znaleźli się Bartosz Karaś i Jakub Pawiński. Dodatkowo odbyło się wręczenie pamiątkowych statuetek za zwycięstwo o Puchar Dyrektora w Tenisie Stołowym dla Jakuba Pawińskiego i Klaudii Knabe. W styczniu odbyły się rozgrywki o Puchar Dyrektora w Futsalu chłopców drużyn 3-osobowych, w których zwyciężyła, podobnie jak w ubiegłym roku szkolnym,  klasa II B. Puchary i statuetki wręczył Dyrektor szkoły Sebastian Więckowski. Wymienione rozgrywki zaplanowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Bogdan Kalińczak i Henryk Dąbrowski.