Wielkie podziękowania dla SU.

30 kwietnia 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III. Było to doskonała okazja do podziękowań dla naszych koleżanek i kolegów. Samorząd Uczniowski korzystając z takiej okazji nagrodził małymi upominkami- sympatycznymi pluszowymi misiami stary skład SU.
Wśród nagrodzonych byli Maja Widlarz, Wiktoria Krzemień, Ola Czarnuch, Paulina Tomaszewska oraz Paweł Gorczycki. Wielkie dzięki za Waszą pracę!!!! Mamy wysoko postawioną poprzeczkę, ale postaramy się nie zawieść. Młodsze koleżanki i koledzy z SU.
 
Zakończenie roku dla klas III to również okazja do wyborów najmilszej,najmilszego i osobowości z pośród maturzystów. Rywalizacja była bardzo duża, różnica głosów niewielka ale się udało. Zaszczytny tytuł „najmilsza „przypadł Dominice Andrzejewskiej , „najmilszy” Danielowi Ronowiczowi, a „osobowością” został okrzyknięty Bartek Karaś. Prawda jest taka, że każdy z Was drodzy trzecioklasiści jest wyjątkowy- jednak torty były tylko trzy. Gratulujemy i życzymy smacznego.