Uroczyste zakończenie roku szkolnego kl. III

 

Dnia 24 kwietnia pożegnaliśmy naszych maturzystów. Rokrocznie w dniu zakończenia klas trzecich podczas uroczystego apelu, zgodnie z tradycją szkoły, wręczane są wyróżnienia i podziękowania dla abiturientów, którzy w ciągu trzech lat nauki osiągali sukcesy naukowe i sportowe.

             Tegoroczna uroczystość pożegnania klas III była wyjątkowa i nietypowa w związku z pandemią koronawirusa. Zamiast uroczystego apelu w szkolnej auli, odbyła się transmisja na żywo, w czasie której Dyrekcja szkoły przedstawiła wyróżnionych uczniów, pogratulowała im sukcesów i podziękowała za reprezentowanie szkoły.

 

Wyróżnienia otrzymali:

 • Super Olimpijczyk – tytuł uzyskali:
 1. Małgorzata Siecińska z kl. IIIC – finalistka etapu centralnego Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”  – jest zwolniona z egzaminu maturalnego z historii uzyskuje wynik 100% – opiekun naukowy: Pani  Beata Krzeszowska-Sarzyniak
 1. Radomir Tamulewicz kl. IIIC – finalista etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym – uzyskuje wynik 100% na egzaminie maturalnym z Wiedzy o społeczeństwie – jest zwolniony z tego egzaminu – opiekun naukowy: jest Pani Beata Krzeszowska – Sarzyniak

Jest to nagroda przyznawana absolwentom za uzyskanie tytułu laureata lub finalisty w Olimpiadzie Przedmiotowej lub Tematycznej.

 

 • „Najlepszy Humanista” – tytuł uzyskała Małgorzata Siecińska z kl.IIIC

 

 • „Najlepszy Umysł Ścisły” – tytuł uzyskał Bernard Cesarz z kl. IIIB

 

 • Najlepszy Sportowiec – tytuł uzyskał Jakub Janiszek z kl.IIIB

 

 • Za uzyskanie Indeksów Uczelni Wyższych – wyróżnienia otrzymali:
 1. Małgorzata Siecińska kl. IIIC – finalistka etapu centralnego Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” – Indeksy  wielu Uczelni Wyższych – kierunki humanistyczne – finalistka etapu centralnego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej Coptiosh 2019– Indeksy wielu Uczelni Wyższych – kierunki humanistyczne
 2. Radomir Tamulewicz kl. IIIC – finalista etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym – Indeksy Uczelni Wyższych – indeksy wielu Uczelni Wyższych – kierunki humanistyczne
 3. Bernard Cesarz kl. IIIB – finalista Ogólnopolskiego Konkursu Naukowego E(x)plory 2019 – Indeks Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego – kierunek lekarski i lekarko – dentystyczny.

 

 • Za udział w konkursach przedmiotowych i olimpiadach na szczeblu wojewódzkim i wyżej:

 

  Imię Nazwisko klasa
1. Alicja Bajtus IIIA
2. Jakub Kowalski IIIA
3. Agnieszka Fecowycz IIIA
4. Anna Huzarska IIIA
5. Kornelia Jasińska IIIA
6. Patrycja Zakrzewska IIIA
7. Bernard Cesarz IIIB
8. Bartosz Adamkiewicz IIIB
9. Sebastian Dziadko IIIB
10. Agata Mioduszewska IIIB
11. Jakub Janiszek IIIB
12. Tomasz Wichowski IIIB
13. Kacper Snoch IIIB
14. Jakub Kowalski IIIB
15. Marek Jarmułowicz IIIB
16. Paulina Pawluk IIIB
17. Natalia Krajnik IIIB
18. Aleksandra Wiśniewska IIIB
19. Wiktoria Sikorska IIIB
20. Maciej Rudnicki IIIB
21. Weronika Zabłońska IIIB
22. Łucja Kwiatkowska IIIB
23. Nikola Powierża IIIB
24. Radomir Tamulewicz IIIC
25. Sandra Zbyszyńska IIIC
26. Małgorzata Siecińska IIIC
27. Nikola Krauze IIIC
28. Błażej Płoszaj IIID
29. Aleksandra Nadolna IIID
30. Marcelina Okuńska IIID

 

Wszystkim abiturientom gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych!!!