AKCJA POMOCY HOSPICJUM POMORZE DZIECIOM W GDAŃSKU

Już od 24 listopada do 8 grudnia w naszej szkole trwa akcja, która ma na celu pomóc wszystkim potrzebującym z Hospicjum Pomorze Dzieciom w Gdańsku. W tym czasie będą zbierane takie przedmioty jak: pieluchy SENI 0 oraz 1, pianka SENI, pianka do mycia SENI, myjki higieniczne SENI, a poza tym będzie można również przekazać pieniądze do puszek, które będą umieszczone w salach nr 5 i 11. Zbiórka tych środków finansowych polega na zasadzie „Zbiórka za piórka”, czyli wrzucasz datek, a w zamian otrzymujesz piórko, które podpisujesz swoim imieniem i przyklejasz je na skrzydła. W mikołajki – 6 grudnia, w tym celu odbędzie się sprzedaż ciast, które można przynieść do dyżurki tego samego dnia rano. Będą potrzebne osoby, które zaangażują się w sprzedaż ciast na przerwach. Zachęcamy, aby pieniądze, które wydałbyś w automacie, przeznaczyć na szczytny cel. Więcej informacji u Pani profesor Doroty Klonowskiej i ks. Pawła. Każdy z nas może pomóc.

Informacje o Hospicjum dostępne są na stronach:
1. https://pomorzedzieciom.pl/o-hospicjum/

  1. https://centrumemocja.pl/hospicjum-pomorze-dzieciom/