Ogólnopolski Konkurs Solve for Tomorrow

Miło nam poinformować, że projekt uczennic Natalii Poźniak (IIIB), Marty Kacprzyk (IIIB) i Leny Szachmytowskiej (IIB) zakwalifikował się do półfinału Ogólnopolskiego Konkursu Solve for Tomorrow. Opiekunem naukowym projektu jest Pani Joanna Poźniak.

Solve For Tomorrow to program, w ramach którego młodzi ludzie mierzą się z aktualnymi wyzwaniami współczesnego świata. To przestrzeń do nauki, wymiany pomysłów oraz projektowania i wprowadzania rozwiązań lokalnych problemów. Celem programu jest rozwijanie kompetencji przyszłości i budowanie poczucia sprawczości.

Do II edycji programu Solve for Tomorrow zgłosiło się 150 projektów z całej Polski. Do dalszej oceny Jury zakwalifikowało 127. Finalnie do półfinału Jury zakwalifikowała 26 projektów.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!