Bean, daj głos! Artystyczne potyczki Beanów 2023

17 X nasza szkoła zgodnie z tradycją zamieniła się w prawidziwy talent show. Jak co roku okazało się, że nasi Beani to prawdziwi mistrzowie, a „Stary Ogólniak” to morze artystów.  Uczniowie klas pierwszych rywalizowali ze sobą w czterech kategoriach : – Recytacja/ Inscenizacja, w której I miejsce zajęła grupa uczniów z klasy IG, II miejsce przypadło Zuzannie Wójtowicz z klasy IF, natomiast III miejsce przypadło, w kolejności zaprezentowania swoich umiejętności na scenie, Michałowi Stefanowskiemu z klasy IA, grupie z klasy IC, a także Zuzannie Rybce z klasy IE.
-Występ wokalny, w której  I miejsce zajęła Ida Dajmowicz z klasy IB, II miejsce zajęły Julia Jurkiewicz i  Amelia Stefaniak z klasy IF, a trzecie miejsce zajęli ex aequo Michał Stefanowski z klasy IA i grupa uczniów z klasy IC.
– Mam talent, w której mamy, aż dwa I miejsca, a mianowicie nagrodzono grupę uczniów z klasy IB oraz Nelę Doliwę z klasy 1C, II miejsce zajęła klasa IF za występ grupowy, natomiast III miejsce zajął występ grupowy z klasy ID
W klasyfikacji ogólnej I miejsce zajęła klasa IF, II miejsce zajęła klasa IB , a III miejsce klasa IC.
Jeśli mielibyśmy jednym słowem ocenić tegoroczne potyczki byłaby to PETARDA. Moc uśmiechów, niesamowita energia i ogrom talentu doprowadziły do tego, że konkurs nie był już tylko rywalizacją, był świetną imprezą, na której wszyscy genialnie się bawiliśmy. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację, a w szczególności klasie IVA za wykonanie przepięknych dekoracji, które dodatkowo uatrakcyjniały wydarzenie, prowadzenie konkursu i za zadbanie o każdy najmniejszy szczegół. Chcemy także docenić jury za wysoki poziom merytoryczny ocen. To był naprawdę cudowny  czas. Dziękujemy Beanom za dostarczenie nam tych fantastycznych wrażeń.